e
sv

En İyi WordPress Instagram Eklentileri

1705 Okunma — 21 Haziran 2020 19:00
avatar

Birdsada Tema

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şu anda dünya genelinde en aktif kullanılan uygulamalardan birisi Instagram. Instagram hemen her mecrada önemli bir yere sahip ancak söz konusu internet siteleri olduğunda da etkisini gösteriyor. Özelikle e-ticaret platformunda, blog formunda siteleri olan herkesin; Instagram eklentilerini verimli bir şekilde kullanıyor olması gereklidir. WordPress kullanıcıları için işe yarar olan ve en fazla tercih edilen eklentileri; en iyi WordPress Instagram eklentileri nelerdir sorusu soranlar için derledik.

En İyi Instagram Eklentileri

Birçok WordPress kullanıcısı Instagram’ın gücünden yararlanmak istiyor. Bunun için en iyi WordPress Instagram eklentileri nelerdir sorusu oldukça gündemde. 2020 yılında kullanılan en güncel eklentileri sizler için araştırdık ve tehlikesiz, verimli olan eklentileri bir araya getirdik. Size sunacağımız eklentiler şu ana kadar kişilerin karşısına bir sorun çıkarmamış, başarılı eklentilerdir.

 • AccessPress Instagram Feed

En sevilen eklentilerden birisidir. Kişilerin yayınlarını web sitelerinde göstermesini sağlar. Instagram hesabınızı kod ya da bir bileşen ile içeriğinize eklemek istemeniz halinde kullanabilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz postlarınızı farklı düzenlemeler ile kullanmanız mümkündür. Mobil ile entegrasyonu olan bir uygulamadır. Premium sürümü vardır bazı özelliklerden yararlanmak için gereklidir ancak ücretsiz sürümdeki özellikler de yeterlidir.

 • Instagram Feed

Basit bir ismi olsa da oldukça kullanışlı bir eklentidir. Kısa kodlar ile görüntüleme elde etmenizi sağlar. Sadece bir hesabın değil birden fazla hesabın yayınlarını kullanmanıza olanak verir. Fotoğrafların çözünürlüklerini arttırmanıza da yardımcı olan bir yanı vardır. CSS desteği de vardır. Ücretsiz bir eklentidir.

 • WD Instagram Feed

en iyi WordPress Instagram eklentileri nelerdir diyenlere en fazla yapılan önerilerden birisidir. Kısa kodlar ile gönderi ekleme mantığına dayanır. Birçok düzen seçme imkanınız vardır. Sadece belirli fotoğrafların atanmasına izin verir. Numaralandırma ve aynı zamanda sayfaları seçme özelliği de vardır. Ücretsiz bir eklentidir.

 • WP Instagam Widget

Herkese açık olan bütün Instagram postlarını kullanmanızı sağlar. Ayarlamanız halinde otomatik bir şekilde fotoğrafları ön belleğe alabilir. Eklenti ücretsizdir ve aynı zamanda açık kaynak bir yapıya sahiptir. Bazı özellikleri kullanmanız için Premium sürümü almanız gerekmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.