e
sv

En İyi WordPress E-Ticaret Temaları Hangileri?

1224 Okunma — 21 Haziran 2020 14:36
avatar

Birdsada Tema

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

E-ticaret sistemi birçok firma tarafından popüler bir seçenek haline gelmiş durumda. WordPress kolay bir sisteme sahip ve e-ticaret temaları ile de göz dolduran bir yanı var. Bugün sizler için en iyi WordPress temaları ile ilgili yaptığımız araştırmanın detaylarını paylaşacağız. Bu sayede isterseniz siz de e-ticaret siteniz için uygun olan temayı seçebilir ve hızlı bir şekilde uygulama imkanına kavuşabilirsiniz. Araştırmamızı ücretsiz temalar üzerine yaptık. Bu sayede beğendiğiniz temayı uygulamak için bir masrafa girmenize de gerek kalmayacak.

En Kullanışlı WordPress E-ticaret Temaları Hangileri?

Ücretsiz e-ticaret WordPress temaları arasında bir araştırma yaptık ve bu sayede en iyi WordPress temaları hangileri, en fazla tercih edilen temalar nedir bulduk. Sizlere sunacağımız ücretsiz temalar, farklı misyonlara ve ihtiyaçlara yanıt veriyor. Siz de ihtiyacınıza yönelik olan bir temayı seçerek rahat bir şekilde kurulum yapabilir ve sorunsuz bir şekilde bu temaları kullanabilirsiniz.

 • Shoplsle

Söz konusu WordPress olduğunda; fazla tercih edilen e-ticaret temaları arasında ilk konumda demek mümkün. Oldukça sade bir yapıya sahip olmasına rağmen, oldukça zarif bir yapısı var. Ana sayfada önemli detayları olan bir temadır. Öne çıkan ürünleri göstermek istiyorsanız ya da indirim kodu koymak istiyorsanız bu tema sizin için ideal denebilir. Ürünlere zoom yapmak için de kullanılabilen tema birçok açıdan kullanıcı deneyimine hizmet ediyor.

 • StoreFront

WordPress temaları arasında en fazla tercih edilen ikinci tema. Hızlı br şekilde ürün satmaya başlamak isteyenlerdenseniz bu tema sizin için ideal bir yapıda tasarlanmış durumda. Temanın en can alıcı kısımlarından birisi ürünlerin görüntülenmesi. Envanter bilgileri ve kategoriler başarılı bir şekilde işlenmiş. Tema üzerinde renk düzenlemelerini da rahatlıkla yapabilirsiniz. Temaya özel kodlar da eklenebilir.

 • Alpha Store

Mobil ile uyumlu çalışan bir tema isteyenlerdenseniz en iyi WordPress temaları arasında üçüncü olan Alpha Store sizin için üretilmiş denebilir. İnternet mağazası yapmak isteyen kişiler için ideal olan tema aynı zamanda sürükle bırak özelliği ile de kolay bir kullanım imkanı sunuyor. İki adet ana menüsü vardır ve menü ekleme seçeneği de mevcuttur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.