e
sv

En İyi WordPress E-Ticaret Tema Önerileri

1305 Okunma — 31 Mayıs 2020 12:00
avatar

Birdsada Tema

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress; blog yapısının yanı sıra aynı zamanda e-ticaret alt yapısına da sahip olan bir alt yapıya sahip. Birçok kişinin WordPress konusunda e-ticaret alt yapısını desteklemediğini biliyor olsak da e-ticaret alt yapısı da birçok kişi tarafından kullanılıyor. WordPress alt yapısı ile oluşturulan sitelerin temalarına yakından baktığımızda ise en sık kullanılan e-ticaret temaları dikkat çekiyor. Şu ana kadar yapılan incelemelerde en iyi WordPress e-ticaret teması olarak nitelendirebileceğimiz 4 adet tema mevcut. Bu 4 temadan birini istediğiniz her ürün grubuna uygulamanız ve başarı elde etmeniz mümkün gibi görünüyor.

En İyi 4 WordPress E-Ticaret Teması

4 farklı e-ticaret temasını sizler için bir araya getirdik. Temaların özellikleri sayesinde; siz de uygun olduğunu düşündüğünüz bir temayı sitenize uygulayabilirsiniz. WordPress; birçok konuda olduğu gibi e-ticaret temaları için de uygun çözümler sunan bir yapı. Sizin için en iyi wordpress e-ticaret teması oldukça uygun bir fiyat seçeneği ile bu sistemde bulunabilir.

 • Flatsome

WordPress temaları içerisinde en güvenilir olduğuna inanılan ve aynı zamanda en fazla tercih edilen temalardan birisi olduğunu söylemek mümkün. Temanın en önemli özelliklerindne birisi de sürekli olarak WooCommerce güncellemelerini destekler halde olması. Chrome, Firefox, IE8+, Safari gibi tarayıcılar üzerinde aktif olarak çalışabiliyor. Katalog modu mevcut ve Envato WordPress Toolkit eklentisi ise güncelleme yapmaya imkan sağlıyor. Çocuklara uygun bir teması da mevcut.

 • Shopkeeper

Hız, SEO ve aynı zamanda performans olarak ele alındığı zaman en fazla tercih edilen temalardan birisidir. Kullanıcı deneyimi 100 olarak hesaplanmıştır. Zarif bir tasarıma sahiptir. Hızlı bir şekilde projeleri hayata geçirmeye imkan sağlar.

 • Porto

Özellikle kurumsal siteler için ideal bir yapısı vardır. E-ticaret şablonları temanın en dikkat çekici yanlarından birisidir. A sınıfı olarak ele alınan bir hıza sahiptir. Kullanıcılar tarafından verilen puanlar ele alındığı zaman en yüksek skora sahip olduğunu görmek mümkün.

 • The Retailer

En iyi WordPress e-ticaret teması dendiği zaman akla gelenler arasında mutlaka The Retailer vardır. Az ürüne sahip olan firmalar için ideal bir yapıya sahiptir. Birçok renk seçeneği vardır. Oldukça basit bir entegrasyon yapısı olduğu için kolayca ödeme yapmak mümkündür. Mobil ile uyumludur. Sürekle bırak özelliğinin en aktif kullanıldığı temadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.