e
sv

WordPress için En İyi Kurumsal Tema Önerileri

1479 Okunma — 28 Mayıs 2020 12:00
avatar

Birdsada Tema

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress hızlı kurulum sağlayan ve aynı zamanda kolay kullanıma sahip olan yapısı ile kurumsal dünya üzerinde de fazlasıyla dikkat çekiyor. En iyi WordPress kurumsal tema çeşitleri incelendiği zaman karşımıza en fazla kullanılan ve kullanıcılar tarafından da beğenileri dile getirilen 5 tema çıkıyor. Sizler için bu temaları bir araya getirdik. Kurumsal siteniz için tema arayışındaysanız bu temalar işinizi fazlasıyla görecektir.

En İyi 5 WordPress Kurumsal Teması

WordPress kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen ve en işlevsel bulunan 5 temayı bir araya getirdik. Kullanıcı deneyimleri ve kullanım kolaylıkları ile dikkat çeken bu temalar sizin de işinize yarayabilir.

 • Avada

En fazla satılan temalar arasında yer alıyor. Birçok kullanıcı bu tema için çok amaçlı tanımını yapıyor çünkü son derece özel bir yapıya sahip. Kod satıları ile oynamanıza gerek kalmayan yapısı yaratıcı ve aynı zamanda benzersiz bir nitelikte profesyonel site oluşturmanıza yardımcı oluyor. Esnek bir seçenek yapısına sahip. Ara yüzü herkesin kullanabileceği bir kolaylıkta. Temiz bir tasarımı var ve tasarım aynı zamanda duyarlı. Fusion Builder sayesinde tema bir adım daha öne çıkıyor. Piyasa üzerinde şu anda en kolay kullanılan temalardan birisi.

 • X WordPress Teması

Avada kadar sık tercih edilmese de hemen onun ardından gelen bir temadır diyebiliriz. Benzersiz tasarımları ile kullanıcının dikkatini çeken tema 40 ayrı demo sürümü ile de dikkat çekiyor. Blog, görsel, efekt gibi konu başlıklarına ayrılan temalar arasından kendinize uygun olanı seçmek oldukça kolay.

 • Enfold

Esnek yapısı ile dikkat çeken bir yapıya sahip. Özellikle çalışmalarını sergilemek isteyen kişiler için ideal bir yapısı var. Avia Fremework kullanılarak yapılan tema bu yapısı ile de dikkat çekmektedir. Panel üzerinden renk ve yazı stiline kadar tüm detayları kolayca değiştirmek mümkündür ve 20 ayrı dili desteklemektedir. Bu yanı ile global bir tema demek mümkündür.

 • BeTheme

Sürükle bırak özelliği ile en iyi WordPress kurumsal tema seçenekleri içerisinde sık tercih edilenler arasında girmeyi başarmıştır. 7 ayrı sürümü vardır ve yapım aşamasında gibi, boş sayfa ve bakım modu gibi modları bulunduğu için müşteri dostudur. 12 adet eski kaplaması olduğu için kullanıcıya seçenekler sunar. Sisteme dahil bir de tercüman bulunmaktadır.

 • Jupiter

Özelleştirilebilir bir yapı olmasının yanı sıra hızlı bir yapıya a sahip olması temanın kullanımını arttırmıştır. Tema aynı zamanda kolay yapısı ile de dikkat çekmektedir. E-ticaret sitesi gibi de kullanılabilecek olan site her sayfanın rahat bir şekilde değişmesine yardımcı olur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.