e
sv

WordPress Sosyal Medya Teması – 2 Adet

2860 Okunma — 26 Şubat 2018 17:32
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Sosyal Medya Teması – 2 Adet

Doberman

En iyi ve kullanışlı WordPress sosyal medya teması listemizde, bugün sizler için Doberman isimli sosyal medya paylaşım temasını tanıtacağız.

Doberman, tamamıyla viral içerikler sunmak için hazırlanmış bir WordPress sosyal medya temasıdır. Bu tema yalnızca tasarımı olarak değil, SEO uyumu ve hız konusunda da dikkatleri üzerine topluyor.

Buzzfeed türü viral sosyal medya teması arayışında olanlar için gerçekten muazzam bir WordPress teması. Doberman’ın demosunu izlediğinizde zaten söylediklerimizin ne anlam ifade ettiğini anlayacaksınız.

SocialMe

WordPress sosyal medya teması olan SocialMe’nin en büyük özelliği, şahane temaları ile bilinen MyThemeShop’un ürünü olmasıdır.

SocialMe sosyal medya teması, hız ve SEO uyumluluğu ile gerçekten çok ciddi başarılara sahip bir temadır. Hatta diğer temalarla kıyaslarsak en iyi WordPress sosyal medya teması dememiz yanlış olmaz.

Temamız, 4 farklı tasarım seçeneği sunuyor. Bu tasarımlar; Sosyal WordPress, arkadaşlık, yemek tarifi ve sosyal blog teması şeklindedir. Ayrıca WordPress üyelik eklentileri ile de tamamıyla uyumlu olabilecek şekilde kodlanmış. Sayfanızdaki her yazarın kendisine ait bir alanı bulunuyor. Ziyaretçilerinizin, sevdiği yazarların yazılarını takip etme özelliği de bulunuyor.

Kolay Türkçeleştirme özelliği, retina ready, ajax dolum, buddypress uyumu, scheme desteği, adsense optimizasyonu, woocommerce uyumu, hız arttırıcı ayarlar, lazy loading resim dolumu, mobil uyumluluk, sosyal medya butonları, 16 tema için bileşen gibi onlarca özelliğe sahip bir temadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.