e
sv

En İyi WordPress Haber Teması Arayışlarınız için Öneriler

1776 Okunma — 24 Mayıs 2020 12:00
avatar

Birdsada Tema

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Haber sitesi için tema seçerken SEO uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda ileride sitenize Google News kaydı yaptırmak isteyebileceğinizi düşünerek bu alt yapıya uygun bir haber teması seçmenizde fayda olacaktır. Sizler için en iyi WordPress haber teması ile ilgili kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini bir araya getirerek bir liste oluşturduk. Bu sayede sizin için en uygun olan temayı bulmanız mümkün olacak.

En iyi 6 WordPress Haber Teması

Kullanıcı dostu ve aynı zamanda önemli alt yapı detayları içeren WordPress temalarını incelerken sizin oluşturacağınız sitenin yapısına hangisinin uygun olduğunu da belirleyebilirsiniz.

 • Newpaper Haber Teması

Kolay bir tema modelidir. Youtube videolarını destekleyen bir yapıda olması bu temanın haber sitelerine çok daha rahat bir şekilde uygulanmasına imkan sağlıyor. SEO alt yapısı için de oldukça uygun. AMP özelliği var. Mobil uygunluğu da söz konusu. Minimalist bir yapıya sahip. AdSense uygulamasını da destekliyor. Hızlı bir yapıya sahip, tema ile komut dosyaları birbiri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor ve Java kodları da kullanıcı tarafından eklenebiliyor. Newpaper tema; en iyi WordPress haber teması dendiği zaman akla gelen ilk tema oluyor demek mümkün.

 • Sahifa

Esnek yapısı ile dikkat çekiyor. Kullanıcı dostu bir yapısı var ve özelleştirmek mümkün. İşlevsel oluşu birçok kişi tarafından kullanılmasına neden oluyor. Mobil uyumluluk ve aynı zamanda erişilebilirlik konusunda kullanıcıyı bir seçime zorlamıyor olması da cabası. İstediğiniz bütün işletim sistemlerinde de çalışması mümkün.

 • Newsmag Haber Teması

Youtube videolarını destekleyen bir yapısı vardır ve aynı zamanda kullanıcıya puanlama yapma imkanı sunar. SEO uygulamaları ile de dikkat çeken basit bir ara yüzüne sahiptir.

 • Smartmag Haber Teması

Sürükle bırak özelliğinin en sık kullanıldığı temalardan birisidir. SEO ile uyumlu bir yapısı vardır ve RTL desteği temanın daha özel olmasını sağlamıştır. Sayfa oluşturucu özellikleri de önem arz etmektedir.

 • Valenti Haber Teması

Premium bir tema olduğunu söylemek gereklidir. Birçok özelliği vardır. Açılır menüleri ile dikkat çeken tema mega menü sistemi ile de kullanıcılara hitap etmektedir. Temanın BuddyPress entegrasyonuna sahip olması da önemlidir. Temanızı çok kısa bir sürede özel hale getirmeniz mümkündür.

 • Jarida Haber Teması

En iyi WordPress haber teması arasında yer alan Jarida; SEO uyumludur, responsive özelliği ile dikkat çekmektedir. Ana dile çeviri imkanı sağlayan yapısı daha fazla kitleye ulaşılmasına imkan sağlar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.