e
sv

En Uygun Kredi Hesaplama 2019

636 Okunma — 17 Kasım 2018 02:44
avatar

Wordpresser

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Malum Türkiye ekonomisi ile birlikte günden güne her sektör içerisinden iş veren yada işçi fark etmeksizin en uygun kredi hesaplama telaşına girdiler. Şimdi sizlere kredi rehber niteliğinde bilgiler vereceğiz. Kredi oranlarının 2017 yılınının son çeyreğinden bu yana yani 2018 yılının ekim-kasım ve aralık aylarına göre %50 daha düşük seviyede olduğunu görmekteyiz, bu demek oluyor ki 2018 yılı içerisinde kredi faiz oranları %50 artış göstermiş bulunmaktadır. Ünlü ekonomistler Ekonomik istikrarsızlığın sürmesiyle beraber bu oranların artış göstereceğini açıklarken geçen yıla göre bu sene kredi çekme taleplerinde de yaklaşık %35 gibi yüksek bir oran görünmektedir. 2016-2017 yıllarını kıyaslayınca (%16) çok yüksek durumdadır.

2019 En Uygun Kredi Hesaplama

Kredi faiz oranları aslında hemen her bankanın birbirine yakın rakamlarıyla dönmektedir, geçtiğimiz dönemlerde bu rakamlar ciddi farklılıklar gösterirken istikrarsızlık neticesinde bankalar bu konuda bir düzenlemeye gitmek zorunda kaldılar. Ayrıca tüm bunların yanı sıra kredi çekim talebinde bulunan kişilerde aranan şartlar ve koşullar 2019 yılı itibari ile değişecek gibi görünüyor. Eskiden maaş bordrosu, bağkur gibi temel şartları taşıyan herkes kredi alabilirken bundan sonraki süreçte katılaşacak kurallar ile birlikte vatandaşların krediye bağlı olarak alım ve yatırım güçleri düşecek gibi görünüyor.

En Uygun Kredileri Bul

En uygun kredileri bul yazısına tıklayarak sizlere en uygun kredileri bulabilir, bankaların güncel faiz oranlarına göz atabilir, hangi bankanın müşterilerine hangi şartlarda ve vadelerde meblalar ödeyebileceğini öğrenebilirsiniz. 2019 yılı en uygun kredi hesaplama ile alakalı ise henüz güncel bir tablo oluşmadığından bu konu ile alakalı şuanda genel ve kayda değer bir bilgi bulunmamaktadır. Yılbaşı itibari ile tüm bankaların web sitelerinden alınacak oranlar ile bu konu derlenip ilgili web sitesinde yani kredileribul.com adlı platformda yayınlanacaktır.

En Uygun Krediyi Hangi Banka Veriyor

2010-2018 arasında ziraat bankası bu konuda zirvedeydi, en uygun kredi hesaplama 2019 itibariyle iş bankasının öne geçmesi bekleniyor. Özel bankalardan garanti bankası, yapı kredi ve akbank ise devlet bankalarının arkasından gelen diğer bankalara olarak göze çarpıyor.kredisi faiz oranları büyük artış göstermiş durumda, finans ve kredi rehber sitesini tanıttık, herkese iyi kazançlar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER