e
sv

WordPress Beğen Butonu ile İçerik Kilitleme Eklentisi

1304 Okunma — 11 Şubat 2018 14:31
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Beğen Butonu ile İçerik Kilitleme

WordPress yazı kilitleme işlemini, sosyal paylaşım butonlarıyla yapmak istiyorsanız, Content Locker Pro sizin tam istediğiniz eklenti…

WordPress Content Locker Pro Eklentisi Özellikleri

1- WordPress beğen butonu ile içerik kilitleme eklentisi olan Content Locker Pro’nun en önemli özelliği hiç kuşkusuz SEO uyumlu olmasıdır. Beğen butonunun arkasına sakladığınız içeriği web sitesi ziyaretçilerinden saklarken, Google gibi arama motorlarına açık hale getirmeniz mümkün. Bu şekilde içeriklerinizin index almasında sıkıntı olmuyor.

2- Content Locker Pro eklentisi, tasarlanış itibariyle hafif bir kodlama yapısına sahip. Böylece sitenizin performansı ve hızı asla olumsuz bir şekilde etkilenmez.

3- Eklentinin en büyük özelliklerinden biri olan içerik kilitlemeyi, web sitenizin herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz. İster yazının küçük bir bölümünü kilitler ister geri kalanını kilitler ister bir kısmını kilitler, isterseniz de yazının tamamını kilitleyebilirsiniz.

4- Content Locker Pro ile WordPress içerik kilitleme özelliği sayesinde sadece bir tek sosyal medya platformu da kullanabilirsiniz. Google + paylaşımı yaptırma, tweet attırma ya da Facebook paylaşımı yaptırarak içeriği açabilirsiniz.

5- Google+, Youtube, Twitter, Linkedin ve Facebook platformlarını barındırmaktadır.

6- Kilidi açabilmek için üye olmaya zorlama özelliği ile web sitenizi ziyaret edenlerin içerikleri görmesi için e-mail abonelik sistemine mecbur bırakabiliyorsunuz. Content Locker Pro eklentisi, get response, aweber, mailerlite, mailchimp gibi mail servisleri ile uyumlu çalışmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.