e
sv

WordPress Canlı Destek Eklentisi – 2 Adet

1313 Okunma — 12 Nisan 2018 12:33
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Canlı Destek Eklentisi – 2 Adet

 

WP Live Chat Eklentisi

WP Live Chat, full screen ve emoji desteği özellikleri ile ön plana çıkıyor. WordPress canlı destek eklentisi olan WP Live Chat, kullanıcıları büyüleyecek şık ve modern bir görünüme sahip.

Sohbet pencerenin otomatik olarak açılması, bileşen kısmında widget veya kısa kodları ile web sitenizde dilediğiniz alana konumlandırabilirsiniz. Kısa kodlarla eklenebilmesi gerçekten çok faydalı bir özellik. Çünkü sohbet penceresinin, web sitesinin desteğe ihtiyaç olan alanlarında açılması, ziyaretçi memnuniyeti açısından çok faydalı olacaktır.

WP Live Chat eklentisi ile sohbet penceresini dilediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün. Avatar ve emoji desteği ile ziyaretçilerinize daha sıcak bir ortam sunabilirsiniz. Müşterilerinize isterseniz, sohbet penceresini ekranı kaplayacak şekilde genişletme olanağı sunmanız, oldukça hoş bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

 

Awesome Live Chat Eklentisi

Awesome Live Chat, olağanüstü bir chat eklentisi olmasının dışında, kullanıcılarına sunduğu desteklerle de en çok talep gören canlı destek eklentilerinden biridir.

Peki Awesome Live Chat nasıl bir destek veriyor? Bu tarz eklentiler kullanılırken, WordPress’i süratlendirmek için kullanılan CDN servisleri ve cache eklentileri ile beraber sıkıntı yaratıyor. Bu durumda Awesome Live Chat yetkililerine talepte bulunmanız halinde, sitenizi ziyaret edip sıkıntı yaşamamanız için gerekli ayarları yapıyor.

Eklentimizin bir başka özelliği ise, ziyaretçilerinizin konum bilgilerini anında görüyor olmanızdır. Ziyaretçileriniz için çok daha iyi diyalog kurabilmeniz için faydalı bir özellik.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.