e
sv

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Live Chat

922 Okunma — 11 Şubat 2018 23:56
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Live Chat

WordPress canlı destek eklentisi listemizin ilk sırasında bulunan ve Codecanyon’da en fazla satışı olan WordPress sohbet eklentilerinden olan Live Chat ile başlıyoruz. Live Chat isimli eklentinin en büyük özelliklerinden birisi de aynı konuşmaya birçok kişiyi dahil edebilme özelliğidir.

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Live Chat Özellikleri

Live Chat eklentisinin bir diğer popüler özelliklerinden birisi ise, eklentiyi bir kere satın aldıktan sonra, dilediğiniz kadar web sitesine eklentiyi kurabiliyor olmanızdır. Live Chat, açık kaynak kodlu bir yapıya sahip olmasından dolayı, kullanıcıların geliştirmesine de açıktır.

Eklentimizin özelliklerine bakarsak, hafif kodlanmış olmasından dolayı site hızına ek bir yük getirmemesi ilk dikkat edilen ayrıntılardan birisi… Sohbet kutucuğunun, yazı tipi ve renklerinin değiştirilebilir olmasından dolayı birçok temaya uyum sağlayabilecek bir görünüme kavuşması demektir.

Kullanıcılarınız ile yaptığınız diyaloglar kayıt edilmekle birlikte, bu kayıtlara kontrol panelinden rahat bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Kullanıcılarınıza doğru destek verebilmek için dilediğiniz kadar müşteri hizmetlisi atamanız mümkün. Tek bir müşteri ile diğer müşteri temsilcisi de iletişim sağlayabiliyor. Bunun en büyük avantajı gereksiz bürokrasiyi kaldırmaktır. Kısacası müşterilerinizi ordan oraya aktarmanıza gerek kalmayacak.

Live Chat’in bu özelliklerinin dışında, müşteri hizmet yetkilisinin olmadığı durumlarda, sohbet penceresi otomatik olarak iletişim formuna dönüşür.

WordPress canlı destek eklentisi Live Chat ile müşterilerinize en mükemmel hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm özellikler fazlasıyla mevcuttur.