e
sv

WordPress Canlı Sohbet Eklentisi – 2 Adet

975 Okunma — 15 Şubat 2018 01:25
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Canlı Sohbet Eklentisi – 2 Adet

nChat Canlı Sohbet Eklentisi

Web sitenize giriş yapan ziyaretçiler için otomatik olarak açılan sohbet başlatma özelliği ile göz dolduruyor. Sohbet penceresinde görselliğe önem verenlerin sıkça tercih ettiği WordPress canlı sohbet eklentilerinin başında yer alıyor.

nChat canlı sohbet eklentisi için aylık ödeme yapmanıza gerek yok. Sadece bir kere almanız durumunda ömür boyu kullanabilirsiniz. Bir diğer önemli özelliği ise eklentinin kolay ve şık bir kontrol panelinin olması.

Web siteye giren ziyaretçilerin yazışmalarına, kontrol panelinden ulaşabiliyorsunuz. Bu yazışmaları ister transkript olarak bilgisayarınıza indirin isterseniz de müşterilerinizle tek bir tuş ile paylaşma imkanına sahipsiniz.

Simple Simon Canlı Sohbet Eklentisi

WordPress canlı sohbet eklentisi listemizin diğer bir eklentisi olan Simple Simon ile karşınızdayız. Bu eklentinin en önemli özelliği, sohbet penceresini web sitenizin dilediğiniz alanına konumlandırabiliyor olmanızdır.

Öteki WordPress canlı sohbet eklentilerinde, sohbet penceresi genelde sağ alt tarafta olur. Ancak Simple Simon ile sohbet penceresini web sitenizin alt-üst, sağ-sol gibi istediğiniz yerine yerleştirebilirsiniz.

Simple Simon eklentisinin kurulumu da bir hayli basit. Kullanıcı dostu olması sebebiyle üzerinden epey vakit harcanmış ve bunun sonucu olarak da kullanıcılar için epey bir kolaylaştırılmış. Offline durumda sohbet penceresinin iletişim formuna dönüşmesi, aynı anda birden fazla kullanıcı dahil edebilme, sesli bildirimler gibi birçok özelliğe sahip. Simple Simon, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede bir WordPress canlı sohbet eklentisi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.