e
sv

WordPress Canlı Sohbet Eklentisi – 2 Adet

1253 Okunma — 21 Şubat 2018 17:57
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Canlı Sohbet Eklentisi – 2 Adet

FlyZoo

En iyi WordPress canlı sohbet eklentisi listemizde şimdi de FlyZoo isimli eklentiyi tanıtacağız. FlyZoo ile sitenize kayıtlı kullanıcılarınızın kendi aralarında chat yapmasına olanak sağlayan, birçok özelliğe sahip bir WordPress canlı sohbet eklentisidir. Bulut tabanlı bir alt yapıya sahip olmasından dolayı sürekli bir kullanıcı deneyimi sunmakta.

FlyZoo ile kullanıcılar birbirleriyle grup ya da tekil olarak sohbetler oluşturabilir. Bunun dışında profillerini düzenleyip, avatar ekleyebilirler. Ayrıca yine kendi aralarında veri alışverişinde bulunabilirler.

FlyZoo eklentisinin 2 haftalık bir deneme süresi bulunuyor. Böylece deneme süresi boyunca aklınızdaki tüm soru işaretlerini silebilirsiniz. Ayrıca bu deneme süresi sizin için kısa geldiyse, eklentinin yöneticileri ile kontak kurarak bu süreyi daha da uzatabilirsiniz.

Eklentinin en önemli özelliklerinden birisi ise mobil uyumluluğunun ileri seviyede olmasıdır. Böylece site ziyaretçilerinin etkileşimini arttırabilirsiniz.

Pure Chat

Artık sıra WordPress canlı destek eklentisi listemizin son sırasına geldi. Pure Chat eklentisi ile gerçek zamanlı olarak, web sitenize kimlerin girdiğini görüp bu kişiler ile sohbet başlatabileceğiniz bir WordPress canlı sohbet eklentisidir.

Offline konumdayken otomatik olarak iletişim formuna çevrilen sohbet penceresi ile dilediğiniz gün ve saatte ziyaretçileriniz ile iletişim kurmanız mümkün bir hal alıyor. Ziyaretçilerinizin site üzerindeki durumlarını kontrol etmenize imkân sağlayan bu eklenti ile olası müşterilerinizi rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Android ve iOS uygulamaları da olan bu eklentinin en büyük özelliklerinden birisi ise görünüm olarak oldukça etkileyici ve şıktır.