e
sv

WordPress İlan Teması – Classifieds

2054 Okunma — 02 Mart 2018 13:38
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress ilan Teması – Classifieds

WordPress ilan teması listemizde ilk sırada sizler için yer vermek istediğimiz tema Classifieds. WordPress tabanlı bir site kuracaksanız ya da mevcut sitenize bulabileceğiniz en işlevsel ve en güçlü temalardan biridir.

WordPress ilan temaları genellikle mobil cihazlardan bağlananlar için çok büyük sorunlara neden olmaktadır. Bu yüzden ilan sitelerinin responsive olması, maalesef mobil görünüm için tek başına yeterli olmamaktadır.

Classifieds, mobil cihazlardan en iyi görünümü sağlayabilmek için ana temanın dizayn edilen hatlarının dışarısına çıkmadan, kullanıcılarına mobil aygıtlar için kullanışlı ve tamamen sade bir ara yüz sunmaktadır. Sadece tek bir tuş ile aktifleştirebileceğiniz bu mobil görünüm, kullanıcıları zorlamadan aradıklarını basit bir şekilde bulabilmesine imkan sağlayabilecek işlevselliğe ve dinamiğe sahiptir.

Bu özelliklerinin haricinde, WordPress ilan teması Classifieds son derece gelişmiş bir filtreme özelliğine de sahiptir. İlan harici reklamlar için işlevsel banner alanları, abonelik satışı ve aboneliklere göre yetkilendirmeler, kategori bilgilerini renklendirme, kategorilere özel ve bol alternatifli ikonlar ekleme ve SEO uyumu için özel olarak optimize edilen kod yapısı WordPress ilan teması Classifieds öne çıkar bir diğer özelliklerindendir.

Özellikle araba ya da otel odaları ilanları için potansiyel müşterilerle görüşebilmek, çeşitli işlemler ve rezervasyon sistemlerine de sahip Classifieds, WordPress ilan teması arayışında olanların mutlaka denemesi gereken temalardan biridir. Classifieds’in demosunu izlemeniz karar vermenize yeterli olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.