e
sv

WordPress Manşet Eklentisi – Paner ve All In One Slider İnceleme

1504 Okunma — 10 Ekim 2018 23:29
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Manşet Eklentisi – 2 Adet

Paner


Sırada bir diğer WordPress manşet eklentisi olan Paner’i sizler için detaylı bir şekilde tanıtacağız. Performansı ve kullanım kolaylığı ile manşet eklentisi listemize giren Paner, gerçekten başarılı bir performans ortaya koyuyor.
Visual Composer gücünü arkasına alan Paner, limitsiz bir şekilde Google Font desteği sunmaktadır. Limitsiz renk alternatiflerini yaratıcılığınız için sizlere sunan bu eklenti, 6 farklı buton stilleri ve 6 farklı hazır görünümlü şablonu da bünyesinde barındırmakta.
Panel, çoklu dil desteği ile birlikte, etkileyici ve temiz geçiş animasyonlarına sahip WordPress manşet eklentilerinden biridir. Animasyonları ve kullanım rahatlığı ile birlikte muazzam bir görünüme sahip manşet eklentisi arayanlar için kesinlikle kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

All In One Slider


WordPress manşet eklentisi tanıtımlarında sıra All In One Slider isimli eklentide… jQuery’nin gücünden faydalanan oldukça işlevsel ve güçlü bir WordPress manşet eklentisi. All In One Slider’i tek başına kullanmanızla birlikte ziyaretçilerinize slayt sunumları, öne çıkan içerik listesi, video oynatma listesi, galeri ve manşet sunabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz özelliklere ilaveten, içeriğindeki widget ile sadece sayfa içeriğine değil, bileşen bölümlerinize de slayt ekleyebilirsiniz. Eklentinin kullanımı son derece basit olup, dileyen kullanıcılar özel olarak hazırlanmış eğitim videosunu da izleyebilir.
Performans odaklı, hızlı yüklenme, tüm temalarla uyumlu yapısı, animasyonlarındaki etkileyicilik, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip bir WordPress manşet eklentisi.