e
sv

WordPress Kadın Portal Teması – NewsPaper

1373 Okunma — 16 Nisan 2018 15:24
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Kadın Portal Teması – NewsPaper

Kadınlar ve ilgi duyabileceği alanlar hakkında İnternet sitesi kurmak istiyor ve buna uygun olabilecek bir tema mı arıyorsunuz? O zaman aradığınızı buldunuz diyebilirim. NewsPaper, kadın siteleri için en uygun portal temaları arasında en önde gelen temalardan birisidir. Eğitim, yaşam, sağlık, makyaj, güzellik, moda yani kadın ile alakalı aklınıza gelebilecek her şey için rahatlıkla NewsPaper temasını kullanabilirsiniz.

En hızlı WordPress kadın portal teması listesinde yer alan NewsPaper’ın şüphesiz en önemli özelliği hızıdır. Şu ana kadar kodlanmış en hızlı temalardan biridir. Ayrıca bir diğer önemli özelliklerinden birisi ise en iyi SEO uyumlu WordPress kadın portal teması olmasıdır. Normalde haber teması olarak bilinen NewsPaper, birçok alanda kullanılma potansiyeline sahip çok işlevsel bir temadır. WordPress kadın blog teması olarak NewsPaper’ı kullanırken, aynı zamanda portal türü kadın siteleri için, hobi sitesi, makyaj sitesi, moda sitesi veya yemek tarif sitesi olarak da bu temayı rahatlıkla kullanmanız mümkün.

 

Lifehack .org sitesi gibi milyonlarca kişinin ziyaret ettiği, dünya devi bir web sayfası bile WordPress Newspaper temasını kullanmaktadır. NewsPaper isimli temaya, WordPress kadın portal teması listemizde bilerek ilk sırada yer verdim. Çünkü işlevsel ve tam donanımlı, kadın portal sitesi için yana yakıla tema arıyorsanız, NewsPaper teması tam size uygun bir temadır. Ayrıca hedefiniz kadınlar ile alakalı sosyal bir ağ oluşturmak istiyorsanız, sosyal etkileşim potansiyeli de oldukça fazla bir temadır. Şık, doyurucu ve sade bir tasarıma sahip WordPress kadın portal teması NewsPaper’ı kullanmanız durumunda sizleri her anlamda büyüleyecektir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.