e
sv

WordPress Manşet Eklentisi – MegaSlider

1131 Okunma — 18 Şubat 2018 15:00
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Manşet Eklentisi – MegaSlider

MegaSlider

WordPress manşet eklentisi listemizde sizlere MegaSlider isimli eklentiyi tanıtacağız. MegaSlider eklentisinin en önemli özelliklerinden birisi, dokunmatik ekranlı cihazlar için inanılmaz bir hassasiyet sunmasıdır. Ayrıca WordPress manşet eklentisi olan MegaSlider, tam bir kullanıcı dostu ara yüzüne sahiptir.

MegaSlider eklentisi ile manşet alanınıza hem video hem görsel hem de yazı ekleme şansına sahipsiniz. Kontrol panelinde bulunan zaman çizelgesi desteği ile ara yüzdeki slayt üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.

Tüm WordPress temaları ve tarayıcılar ile tam uyumlu olan WordPress manşet eklentisi MegaSlider, ayrıca Vimeo ve Youtube videolarınızı da desteklemektedir. Görsellerinizi önceden süratli bir biçimde görüntüleyebilir, geçişlerde harika ve son derece etkileyici efektler kullanabilirsiniz. WordPress manşet eklentisi MegaSlider ile bu efektleri slaytınızda bulunan yazı, video ve resim gibi bütün öğelere ayrı ayrı uygulamanızda mümkün.

Hız ve tam SEO uyumu için özel olarak optimize edilmiş kod yapısı ile WordPress manşet eklentilerinden MegaSlider, kullanıcı ara yüzünün kolaylığı ile listemizde yerini almış nadir eklentilerden biridir.

MegaSlider, WordPress manşet eklentisinden çok daha fazla özelliklere sahiptir. Web sitenize girecek ziyaretçilerinize kurumsal kimliğiniz ile birlikte kalitenizi birebir olarak yansıtmak istiyorsanız, kesinlikle tercih etmenizi öneririz. Piyasaya çıktığından beri yüz binin üzerinde satış yapmış bir eklentinin kötü olması zaten beklenemez. MegaSlider’ın demolarını izledikten sonra anlattıklarımızın ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız.