e
sv

WordPress Menü Eklentisi – Sky Mega Menu

999 Okunma — 09 Ekim 2018 20:01
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Menü Eklentisi – Sky Mega Menu

WordPress Menü Eklentisi – Sky Mega Menu

 

Bir diğer WordPress menü eklentisi paylaşımı ile sizlerleyiz. WordPress menü eklentisi listemizde son olarak Sky Mega Menu eklentisi tanıtacağız. CSS/XHTML üzerinde kodlanan, şık, sade ve hafif yapısı sayesinde hızlı yüklenme özelliği ile listemizdeki yerini alan Sky Mega Menu, ayrıca uygun fiyatı ile de gönülleri fethediyor.

WordPress tabanlı web sitenizin, mobil görünümüne en uygun tasarımı seçebilme olanağı sağlayan bu eklenti, 9 tane tanımlanmış renk şemaları ile karşımıza çıkıyor. Sky Mega Menu eklentisinin kullanıcılar tarafından en çok hoşlarına giden özelliği ise, oluşturmuş olduğunuz menüyü dilediğiniz yere konumlandırma olanağı sunmasıdır.

Menünüzü sola veya sağa yaslayabileceğiniz gibi isterseniz sayfanın yan tarafına dikey olarak ya da aşağısına yerleştirebilirsiniz.

Yüklenme ve açılış animasyonları ile göz dolduran WordPress menü eklentisi Sky Mega Menu’ye limitsiz bir şekilde alt menü eklemeniz mümkün. Kullanmış olduğu ızgara sistemi ile eklemiş olduğunuz alt elemanlar kesinlikle karmaşık bir görünüme sebep olmuyor.

 

Kullanıcı, rehber ve arama gibi formlarında dahil olarak bulunan eklentide, 361 tane vektörel ikon kullanıma sunulmak için eklenmiş. Ayrıca retina ekranlı cihazlar için özel olarak tasarlandığından dolayı son derece net bir görüntü sunması da ekstra özelliklerinden bir tanesi.

WordPress Sky Mega Menu eklentisi içinde bulundurduğu özelliklerden dolayı diğer menü eklentilerine oranla daha sönük kalıyor gibi gözükebilir. Ancak özellikleri ve en önemlisi de ekonomik fiyatı ile WordPress menü eklentileri listesinde üst basamaklarda yerini almaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.