e
sv

WordPress Adsense Teması – NewsPaper

1097 Okunma — 20 Şubat 2018 17:25
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Adsense Teması – NewsPaper

WordPress adsense teması listemizde, bugün sizlere harika bir şekilde tasarlanmış bir temadan bahsedeceğiz. WordPress adsense uyumlu NewsPaper, Enveto Market’te en çok satın alınan listesinde en çok puan alan temalardan biri. Sadece adsense uyumluluğu bulunmuyor temada, daha birçok özelliği ile mükemmel bir WordPress adsense teması.

NewsPaper, en çok kazanç sağlayacak tema arayışı içinde olan kullanıcıların arayıp da bulamadığı bir temadır. Hız odaklı kod yapısı, mobil cihazlar ve retina ekranlar için özel olarak dizayn edilmiştir. Bunların dışında zarif, esnek, şık ve en önemlisi akıllı reklam sistemleri ile WordPress adsense uyumlu temalar arasında en doğru tercihiniz olacaktır.

Tek bir tuşlamayla demo yükleyerek, sitenize muhteşem bir görünüm verebilmeniz artık çok kolay. 25’in üstünde hazır şablonları ile internet sayfanızı oluştururken saatler harcamanıza gerek kalmayacak. WordPress adsense uyumlu NewsPaper temasının, Visual Composser desteği ile biçimlendirme ve tasarım hususunda, kod bilmenize gerek kalmadan hayal gücünüz ile dilediğiniz tasarımları basit ve en güzel şekilde yapabilmenize olanak sağlıyor. WordPress adsense uyumlu NewsPaper teması, size özgür dünyanın kapılarını ardına kadar açıyor.

Sözün özü NewsPaper adsense uyumlu WordPress teması, SEO uyumluluğu, işlevselliği, muazzam mobil uyumluluğu ve adsense yerleşimi ile kullanıcılarını büyülüyor. En iyi olan WordPress teması arayışı içinde olanların nokta atışı yapabileceği şahane bir tema olarak listemizin ilk sırasını almaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.