e
sv

WordPress İlan Teması – Jobs Directory

1903 Okunma — 24 Mart 2018 17:54
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress İlan Teması – Jobs Directory

WordPress ilan temaları listemizde, ikinci sırada bulunan temamız Jobs Directory. Özellikle iş ilanları sitesi kuracak ya da mevcut olan sitesine tema arayışında olanlara kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğimiz bir temadır. WordPress ilan teması Jobs Directory, gelir potansiyelinizi en üst seviyelere çıkarabilmek için özel olarak dizayn edilmiştir.

Üyelik paketleri oluşturabilmenize müsaade eden Jobs Directory teması sayesinde hem iş arayanlardan hem de iş verenlerden gelir edebilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca diğer bir alternatifi ise ücretsiz üyelikler sağlayarak, hizmet sonucu olarak komisyon almanızı da mümkün kılan özelliği de mevcuttur.

WordPress ilan teması Jobs Directory’de ilanlar çok şık ve kaliteli bir görünüm ile listeleniyor. Kullanım rahatlığı bakımından işlevsel bir filtreleme ve arama motoru özelliğine de sahiptir. Freelance, yarı zamanlı ya da tam zamanlı gibi iş çeşitleri için farklı sekmeler atayabilirsiniz.

Jobs Directory ile her iş türü için farklı renkler kullanabilir ve iş türlerinizi dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Firmalar için özel profil sayfalarının da oluşturulabildiği WordPress ilan teması Jobs Directory ile profesyonellik adına kullanıcılarına her türlü imkanı sunuyor.

Personel arayışında olanların, kolay bir şekilde ilan verebildiği, WordPress ilan teması arayışında olanların kesinlikle Jobs Directory temasını denemeden diğer ilan temalarına bakmamalarını öneririz. Templatic bu alanda birçok kullanıcıdan tam not alarak, çok iyi işler çıkardığını kanıtlamıştır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.