e
sv

WordPress Kadın Blog Teması – SteadyIncome

1212 Okunma — 27 Şubat 2018 11:41
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Kadın Blog Teması – SteadyIncome

En iyi ve kullanışlı WordPress kadın blog teması listemizde, sıradaki temamız SteadyIncome… En büyük özelliklerinden birisi, temanın kodlanırken 3 maddeyi baz almasıdır. Bunlar; SEO uyumu, hız ve gelir seviyesini en yüksek seviyede tutmak.

SteadyIncome temasını hız testlerine soktuğumuz zaman, alınan sonuçlar şu ana kadar kodlanmış en hızlı temalardan biri olduğunu gösteriyor. WordPress kadın blog teması SteadyIncome, bu sektördeki en hızlı WordPress temalarını dizayn eden MyThemeshop’un bir ürünü…

Temamızın SEO uyumu ise en üst düzeyde olacak şekilde kodlanmış. Google bir temadan ne beklentisi var ise SteadyIncome temasında bu beklentilerin fazlası var.

SteadyIncome temasının bir diğer önemli özelliklerinden birisi de sitenizin ismini ön plana çıkartacak şekilde kodlanmış olmasıdır. Yani WordPress kadın blog sitesi açacak ya da mevcut bir siteniz var ve sitenizin ismini ön plana çıkartmak istiyorsanız, piyasada bulabileceğiniz en iyi temadır diyebilirim. Neden diye soracak olursanız, kalıcılık yaratarak takipçi kitlesi yaratmak ve markayı öne çıkartmak amacıyla kodlanmış. Ana slayt üstünde öne çıkarılan sayfalar, önce çıkarılmış ürünler, mail üyelik formu ve sosyal medya hesapları takip etme butonları mevcuttur.

WordPress kadın blog teması SteadyIncome’in demosunu inceleme fırsatı bulduğunuzda, sizlere anlattığımız özellikleri ve çok daha fazlasını bulabileceksiniz. Hem magazin tarzında hem de blog tarzında web sitesi açacaksanız tam size göre bir tema.