e
sv

WordPress Kadın Moda Teması – Blogging Fashion

1369 Okunma — 28 Şubat 2018 12:27
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Kadın Moda Teması – Blogging Fashion

Kadınlarla ilgili bir web sitesi kurmak istiyorsanız ve bunun için WordPress kadın moda teması arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. En iyi ve kullanışlı WordPress kadın moda teması listemizdeki bir diğer tema olan Blogging Fashion’ı tanıtacağız. Temamızın en önemli özelliklerinden birisi MyThemeShop tarafından üretilmiş olmasıdır. Bunun dışında temanın hızı ve SEO uyumlu olması da çok sayıda kişi tarafından tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir.

Blogging Fashion öncelikli olarak moda bloğu ya da moda sitesi olarak dizayn edilmiş olsa da birçok farklı alanda da kullanılabilir bir temadır. Aynı zamanda diyet sitesi, güzellik sitesi, ilişki sitesi, cinsel sağlık sitesi gibi portal tarzı kadın sitelerinde de tema olarak kullanabilirsiniz. Temanın üyelik seçeneği bulunmuyor ancak herhangi bir WordPress üyelik eklentisi ile bu sorunu kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Böylece üyelerinde içerik girişi yapabileceği bir kadın portal web sitesine dönüştürebilmenizde mümkün…

Üyelik sisteminin olmaması, dezavantaj olabilir ancak diğer özellikleri ile bu eksiğini çok rahat bir şekilde kapatmaktadır. Blogging Fashion temasının diğer önemli özelliklerinden birisi de editoryal bir yapıya sahip olmasıdır. Yani bütün yazarların kendisine ait bir sayfası bulunur. Böylece ziyaretçileriniz, web sitenizde içerik girişi yapan yazarlarınızı takip edebilir ya da sadece beğendiği yazarın içeriklerini okuyabilir. Yazıları öne çıkartmak amacıyla kodlanmış olan Blogging Fashion teması, birçok projede kullanılabilir çok işlevsel bir temadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.