e
sv

WordPress Video Teması – Video Hub

1082 Okunma — 21 Şubat 2018 00:48
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Video Teması – Video Hub

En iyi ve kullanışlı WordPress video teması listemizin ilk sırasında Video isimli temaya yer vermek istiyorum. İlk sırada yer almasının en büyük nedeni, diğer video temalarını kesinlikle geride bırakacağına inandığım içindir. Ayrıca MyThemeShop ürünü olması da bir sebebidir.

Kendinize video sitesi açmayı düşünüyorsanız ve açacağınız bu site eğitim amaçlı videolar yayımlayacağınız bir site ise o zaman doğru adrestesiniz. Video teması sizin her ihtiyacınızı karşılayacak donanımda bir temadır.

WordPress video teması seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Ya da video teması seçimi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Video teması, tema seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk 2 hususta, piyasadaki tüm video temaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Video teması hem en iyi SEO uyumlu hem de en hızlı WordPress video temasıdır.

Video izlenme sayacı, adsense odaklı, video oylama, basit ve sade bir dizayna sahip olması bir diğer özelliklerinden… Ayrıca web sitenizi ziyaret edenlerin video gönderebilmesi, Youtube kaynağından video paylaşımına sahip olması ve göz yormayan bir yapıya sahiptir.

Ayrıca yarıda bırakmış olduğunuz videoyu daha sonra web sitesine tekrar bağlanıp ‘’Watch it later’’ butonuna tıklayarak, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. WordPress video teması ‘’Video’’ ile her videonun sonunda sosyal medya paylaş butonu otomatik olarak açılır pencere şeklinde ziyaretçilere sunulmaktadır.