e
sv

WordPress Yemek Tarifi Teması – Social Chef

2434 Okunma — 15 Mart 2018 13:26
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Yemek Tarifi Teması – Social Chef

Yemek tarifleri hakkında web sitesi kurmak istiyor veya mevcut olan sitenize tema arıyorsanız, Social Chef piyasada bulabileceğiniz en iyi temadır. Temanın öne çıkan en önemli özelliği, üyelerinde içerik girebileceği bir tema olmasıdır. Eğer yemek tarifleri için web sitesi açmak istiyor ve ziyaretçilerinizin de abone olup, yemek tarifi gönderebileceği bir tema lazımsa Social Chef’i kesinlikle denemelisiniz.

Hız hususunda maalesef çok iyi sonuçlara sahip diyemeyeceğiz. Ancak SEO uyumu, modern, sade ve responsive bir tasarıma sahip olması nedeniyle Social Chef’i yemek tarifleri sitesi için tema arayanlar için oldukça cezbedici. Temanın içerisinde son derece gelişmiş bir arama motoru bulunmaktadır. Bu arama motoru ile elinizde bulunan malzemeler ile hangi yemekleri yapabileceğinizi çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Farz edelim biberi çok seviyorsunuz ve içinde bolca biber olacak bir yemek yapma düşüncesindesiniz fakat hangi yemeği yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey gayet basit. Arama motoruna biber yazdıktan sonra yemek kategorisi (etli yemekler, sebzeli yemekler vb.) seçip ardından hangi öğünde yapacağını seçip ve son olarak da yemeğin yapım zorluk ayarını seçtikten sonra aramanızı yapabilirsiniz. Arama kriterlerinize uygun olarak yemek tarifleri detaylı bir şekilde listelenecektir.

Yemek tarifleri ayrıca, pişirme anlatımı, malzemeler bölümü, zorluk derecesi, pişirme süresi, hazırlama süresi gibi çeşitli sekmelere ayrılmıştır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.