e
sv

WordPress Yemek Teması – Neptune

1105 Okunma — 03 Mart 2018 13:18
avatar

Ersin Yıldırım

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress Yemek Teması – Neptune

Yemek ve tarifleri konusunda içerik üretmek isteyen kişiler için diğer WordPress kadın teması olan Neptune’yi tanıtacağız. Oldukça şık ve kibar bir görünüme sahip olan Neptune, yemek yapmayı seven ve yeni tatlar arayan kişileri bir araya toplayabilecek bir temadır. Bu tema ile özel tariflerinizi paylaşabilirsiniz.

Hız konusunda diğer temalara göre biraz daha yavaş olan Neptune, bu açığını SEO uyumlu olması ile kapatmaktadır. Özellikle ziyaretçi etkileşimi yüksek olan bu tema, yüksek tarif sayfalarına da sahiptir. Özel bir tasarımı olan Neptune’nin en önemli özelliklerinden birisi ise ziyaretçilerinde içerik oluşturabilmesi ve bu içeriklerinde Google adsense optimizasyonlu olmasıdır. Neptune temasında bulunan yemek tarif sayfaları da büyük bir titizle tasarlanmıştır.

Tüm yemek tarifleri, malzeme listesi içerir ve listede bulunan malzemeler tamamlandığı zaman üstüne tik atılabiliyor. Yemek yapımında kullanılacak malzemeye tıkladığınız zaman, o malzeme ile yapılan diğer yemek tariflerini görebilirsiniz. Yemek yapılırken kaç dakika sürdüğü, adım adım yapılış aşamaları, yemek yapımının zorluğu, yemeğin kaç kişilik olduğu, hazırlanış zamanı ve besin değerleri gibi en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanmış bir WordPress yemek teması.

Temanın tüm özelliklerini anlatmak istiyoruz ama maalesef tek bir içeriğe bu kadar çok yazı sığdırmamız mümkün olmaz. Bu sebeple WordPress yemek teması arıyorsanız Neptune teması kullanabileceğiniz en iyi temalardan biridir. Temanın demosunu izlemeniz halinde, anında karar verebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.